سفارش تبلیغ
صبا

سیب سرخ

انتخابات کوبنده

انتخابات کوبنده/ کارتون: پیمان علیشاهی

 

 

سیل خروشان آرای مردم ایران / کارتون: سجاد جعفری

سیل خروشان آرای مردم ایران

بدون شرح...!/ کارتون: رضا باقری

بدون شرح

ملت ایران گل کاشت/ کارتون: سعید صادقی

ملت ایران گل کاشت

ملت ایران، پیروز انتخابات مجلس نهم/ کارتون: طاهر شعبانی

ملت ایران پیروز انتخابات

شیطنت‌های BBC در انتخابات مجلس/ کارتون: جواد طریقی اکبرپور

شیطنت های بی بی سی در انتخابات

پیروزی، پیام انتخابات مجلس/ کارتون: محمد کارگر

پیروزی پیام انتخابات مجلس

دریای انتخابات، کشتی تحریم‌های غرب را به کام خود کشید/ کارتون: محمد علی خلجی

دریای انتخابات کشتی تحریم های غرب را به گل نشاند

ایران، یکپارچه انتخابات/ کارتون: طاهر شعبانی

 

 

فقط نظر یادتون نره...


نوشته شده در یکشنبه 90/12/14ساعت 4:51 عصر توسط حسین دلشاد نظرات ( ) |

آقای اوباما! شما چرا نمی‌فهمید؟! به ولای علی قسم ! امام (ره) هم وقتی می‌گفت: «ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم» بلوف نمی‌زد!

به گزارش رجانیوز، نویسنده وبلاگ "اسکالپل" در آخرین مطلب خود نوشته است:

 

«بعنوان رئیس جمهور آمریکا می‌گویم؛ بلوف نمی‌زنم!» مصاحبه جفری گلدبرگ با اوباما - مجله آتلانتیک

آقای اوباما! شما چرا نمی‌فهمید؟! به ولای علی قسم ! امام (ره) هم وقتی می‌گفت: «ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم» بلوف نمی‌زد! آقای جفری گلدبرگ! چرا شما نمی‌فهمید؟ به ابوالفضل ! وقتی امام خمینی (ره) می‌گفت: «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» واقعا منظورش این بود که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند! بنده دقیقا یادم هست که وقتی جنابعالی در دهم دسامبر 2010 در واشنگتن و در حضور سران امنیتی - اطلاعاتی اسرائیل (ژنرال یاکوف آمیدرور، ژنرال اوزی رابین، اوری لوبرانی، ریچارد هلمن) اعلام کردید که بر اساس تحقیقاتی که طی چندین ماه اقامت در اسرائیل انجام داده‌اید، اسرائیل به ضرس قاطع در نیمه دوم 2011 حمله نظامی به ایران را عملی خواهد کرد، «ژنرال آمیدرور» که درست سمت راست شما نشسته بود بعد از اینکه از خبرنگاران خواست که دوربین‌هایشان را خاموش کنند، با این جمله که «احدی در اسرائیل حاضر نیست با ایران بجنگد» حاصل تحقیقات شما را به زباله‌دان خودتان در نشریه آتلانتیک ریخت! آقای نتانیاهو! ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کأنهم بنیان مرصوص. به ابوالفضل اگر گرفتید که چی گفتم!! اسرائیل را از صفحه روزگار، مردانی محو خواهند کرد که خدا دوستشان دارد و عارف کامل، مرحوم میرزا جواد آقا ملکی تبریزی (عقمت الدهور عن عدیله و العصور عن بدیله) در کتاب «اسرار الصلواة»‌شان نوشته‌اند که دوست داشتن خدا به معنی برداشتن حجاب است. خدا وکیلی اینرا ما خودمان هم نفهمیده‌ایم چه برسد به شما!!

آقای نتانیاهو! میکروفونی را که در اجلاس گروه 20 در «کن» فرانسه باز مانده بود و سارکوزی پشت آن گفت که: «از دروغ‌های نتانیاهو خسته شده‌ام» و اوباما در جوابش گفت: «تو خسته شده‌ای، مرا بگو که مجبورم هر روز ببینمش» یادتان هست؟! منظور اوباما را شما هم اگر نگرفته باشید، ما گرفته‌ایم! عنایت بفرمائید؛ بجان شما نه به جان همین «ایهود باراک»، اواباما راضی است که شما همین الان از صفحه روزگار محو شوید بروید پی کارتان تا دولت مفلوک آمریکا برود پی بدبختی‌‌اش! واللاااا...

در آستانه دیدار اوباما و نتانیاهو در واشنگتن، اوباما در مصاحبه با مجله آتلانتیک گفته است در مورد ایران بلوف نمی‌زند و دیگر باید به ایران حمله کند اما از اسرائیل خواسته است که از هرگونه اقدام یکجانبه و خودسرانه برای حمله نظامی به ایران خودداری کند. نتانیاهو هم پایش به واشنگتن نرسیده به اوباما پیغام داده که اسرائیل حق آزادی عمل برای خود را در اقدام برای از بین بردن تهدید محو اسرائیل از صفحه روزگار محفوظ می‌داند. مردک (بابت دو بار استفاده از کلمه آقا برای نتانیاهو استغفار می‌کنیم!) ...مردک خیال کرده جمهوری اسلامی مِلک حسین دوره‌گرد اردنی است که می‌خواهد همینجوری سرش را بیندازد پایین بیاید تو! تو را بخدا اگر کسی حوصله دارد برای این مرد عصبانی توضیح بدهد که اینجا همانجاست که اسم اولین عملیاتی که بچه‌های خمینی در آن خواباندند توی گوش استکبار، «الی بیت المقدس» بود.

اسرائیل از اینکه وقت برای متوقف کردن ایران دارد می‌گذرد نگران است و آمریکا دستپاچه از اینکه نکند اسرائیل بی‌گدار به آب بزند. و اوباما این وسط دارد طنز می‌گوید: «من فکر می‌کنم، هم دولت ایران و هم دولت اسرائیل می‌فهمند که وقتی ایالات متحده می‌گوید این غیر قابل قبول است که ایران سلاح هسته‌ای داشته باشد، دارد جدی حرف می‌زند!» و آسوشیتدپرس تحلیل می‌کند که در حالیکه کاندیداهای جمهوری خواه، خودشان را برای حمله به اوباما در برابر اولین نگاه چپ به اسرائیل آماده کرده‌اند، اوباما جرأت سختگیری برای اسرائیل را ندارد!

آقای اوباما! به پیر به پیغمبر ما از شما نمی‌ترسیم؛ بلوف بزنید یا نزنید. دیروز کلی از سبزهای ما هم آمدند و رأی دادند! پایتان را بگذارید اینجا، یک مملکت لبیک می‌گوید به خامنه‌ای (زید عزه)، آنوقت باید بروید یک جایی توی تاریخ خودتان را گم کنید.


نوشته شده در یکشنبه 90/12/14ساعت 4:46 عصر توسط حسین دلشاد نظرات ( ) |

اول وقت در سر صندوق ها حاضر شوید و (در تهران) به هر 30 نفر رای دهید.

خبرگزاری فارس: رهبر معظم انقلاب فرمودند: امروز هرچه بیشتر مردم پای صندوقهای رأی بیایند برای کشور مهمتر است. هرچه با شور و نشاط و انگیزه بیشتری بیایند برای آینده کشور و آبروی کشور مفیدتر و بهتر است.

خبرگزاری فارس: اول وقت در سر صندوق ها حاضر شوید و (در تهران) به هر 30 نفر رای دهید


مقام معظم رهبری پس از شرکت‌ در رأی‌گیری: تهدیدها را با عمل جواب دهیم
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حضرت‌آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در هنگام رأی دادن برای نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه چه توصیه‌ای برای ملت ایران در انتخابات 12اسفند دارید، ضمن اشاره به نقش و تاثیر خبرنگاران در انتخابات، اظهار داشتند: توصیه من توصیه همیشگی‌ است. معتقدم این یک وظیفه برای ما هست، همچنان‌که یک حقی است متعلق به ما. ما باید از این حقمان استفاده کنیم و این وظیفه را انجام دهیم، همچنین معتقد هستم که این کار مثل نماز هر چه به اول وقت نزدیکتر باشد فضیلتش بیشتر است، نه اینکه بخواهم بگویم شرعاً مانند نماز است، بلکه بر حسب نگاه عقلایی اگر انسان اول روز جمعه این کار را انجام دهد فکرش آسوده است که وظیفه را انجام داده است و بعد به سراغ کارهای دیگرش می‌رود، برخلاف اینکه این کار را آخر وقت انجام دهد.

ایشان ادامه دادند: هم ممکن است پای صندوقها شلوغ شود و هم احتمال این وجود دارد که توفیق پیدا نکند و هم اینکه نگرانی و دغدغه وجود دارد بنابراین توصیه می‌کنم اول وقت برای رأی دادن در صندوقها حاضر شوند و به هر سی نفر رأی بدهند و نام سی نفر را در برگه‌های رأی بنویسند و مردم عزیزمان سعی کنند که این کار را با احساس یک حجتی بین خود و خدای متعال انجام دهند. انشالله قصدشان را خالص کنند.

ایشان در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه اهمیت این دوره از انتخابات را نسبت به انتخابات قبل در چه می‌بینید، فرمودند: البته انتخابات همیشه برای کشور ما و نظام جمهوری اسلامی حائز اهمیت بوده است. همیشه نشانه یک حقیقتی در داخل کشور ماست و این هم برای دوستان و نیز برای دشمنان پیام‌هایی دارد، هر وقت این خصوصیت بیشتر بود اهمیت انتخابات بیشتر می‌شود و امروز از آن روزها است. اولاً سی‌وسه سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و در انقلاب‌هایی که در دنیا وجود داشته است با گذشت زمان مردم خسته شده‌اند، دلزده‌شده‌اند و راه‌هایشان تغییر پیدا کرد ولی ملت ما در طول این زمان با یک عزم راسخ حرکت مستقیمی تا به امروز ادامه داده است، این حادثه بسیار مهمی است. بعد از سه دهه در سی‌وسه‌ سالگی نشان می‌دهند که باز همان خصوصیات اولیه را دارند وانگهی این روزها "اشتولوم" علیه ملت ایران زیاد است که می‌شنوید و می‌بینید، اینکه در خیلی از جاها شکست خورده‌اند و سیلی خورده‌اند دلشان می‌خواهد با هیاهویی خودشان را از تک و تا نیندازند.

ایشان با طرح این سؤال که این هیاهو را برای چه به کار می‌برند، گفتند: مسأله ایران یک مسأله برجسته است به همین دلیل درباره ایران مرتباً هیاهو می‌کنند. مسئله تحریم و حقوق بشر از اینگونه مسائل است که مرتباً تکرار می‌کنند، لذا چون جنجال‌ها زیاد است و تهدیدهای لفظی بر علیه ملت ایران زیاد است لذا ملت ایران در این دوره جایگاه حساس‌تری دارد، می‌تواند بهتر حرف بزند و این حرف زدن با عمل است، بهترین حرف‌زدنها، بهترین گفتن، همراه با عمل است لذا امروز هرچه بیشتر مردم پای صندوقهای رأی بیایند برای کشور مهمتر است. هرچه با شور و نشاط و انگیزه بیشتری بیایند برای آینده کشور و آبروی کشور مفیدتر و بهتر است. برای حفظ امنیت و مصونیت مفیدتر است. اهمیت این دوره اینها است.


نوشته شده در جمعه 90/12/12ساعت 11:15 صبح توسط حسین دلشاد نظرات ( ) |

بی‌بی‌سی و رویترز: مردم مرکز و جنوب تهران برای رای دادن صف‌ کشیده‌اند

خبرگزاری فارس: بنگاه خبرپراکنی رژیم سلطنتی انگلیس و رسانه‌های آمریکایی سکوت خود را شکسته و نوشتند: مردم مرکز و جنوب تهران برای رای دادن صف‌ کشیده‌اند.

خبرگزاری فارس: بی‌بی‌سی و رویترز: مردم مرکز و جنوب تهران برای رای دادن صف‌ کشیده‌اند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در حالی که bbc بنگاه خبرپراکنی رژیم سلطنتی انگلیس برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات از ماه‌ها پیش تمام تلاش خود را به کار گرفته بود، امروز جمعه 12 اسفند بعد از حضور پرشور مردم در انتخابات، سکوت رسانه‌ای اختیار کرده و تنها به خبر آغاز رای‌گیری بسنده کرده است.

اما حضور پرشور مردم، گارد سانسور رسانه‌های رژیم سلطنتی انگلیس و آمریکایی را شکست و این رسانه به نقل از خبرگزاری رویترز نوشت: در مرکز و جنوب شهر (تهران) رأی‌دهندگان در شعبه‌ها صف کشیده‌اند.


نوشته شده در جمعه 90/12/12ساعت 11:14 صبح توسط حسین دلشاد نظرات ( ) |


نوشته شده در جمعه 90/12/12ساعت 10:26 صبح توسط حسین دلشاد نظرات ( ) |

   1   2      >

Design By : Pichak